Нові підходи при формуванні видатків районного бюджету – 2

Продовження. Початок тут. Щодо установ, які утримуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, то тут ситуація простіша, адже є головний розпорядник коштів – відділ освіти райдержадміністрації до повноважень, якого відноситься розподіл коштів між навчальними закладами.

Тому, відділ освіти, як головний розпорядник освітньої субвенції розподілив видатки:

– на оплату праці з нарахуваннями – 66 090,9 тис. гривень або 88,1 відсотка до загального обсягу видатків. До фонду оплати праці до потреби включена заробітна плата за посадовими окладами та обов’язкові надбавки та доплати, індексація;

– комунальні послуги та енергоносії на суму 8 291,0 тис. гривень або 11 відсотків загального обсягу видатків. Розрахований обсяг видатків за діючими тарифами забезпечить потребу в коштах на весь опалювальний сезон;

– видатки на харчування заплановано на суму 485,5 тис. гривень, що дасть можливість харчувати дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;

– на медикаменти планується витратити 9,3 тис. гривень, на надання послуг, крім комунальних – 174,1 тис. гривень, на придбання предметів, паливно-мастильних матеріалів, за рахунок субвенції кошти не передбачені через обмежений її обсяг.

Щодо розподілу медичної субвенції, то розподіл здійснюється між трьома розпорядниками: КЗОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», Здолбунівська центральна районна лікарня, Здолбунівська стоматологічна поліклініка.

Враховуючи той факт, що у цьому році неодноразово виникала ситуація щодо недостачі помісячних призначень для КЗОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», нами найбільш прискіпливо перевірялась та аналізувалась інформація щодо потреби коштів саме закладами охорони здоров’я.

Так, на одній з нарад щодо розподілу медичної субвенції мною наголошено керівникам закладів охорони здоров’я про відповідальність за правильність поданої інформації до адміністрації. Однак, незважаючи на це, КЗОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» в подальшому надіслані щоразу інші дані щодо обов’язкових надбавок. Тому, щоб бути послідовним в своїх кроках керівнику направлено відповідний лист щодо притягнення до відповідальності винних осіб в межах законодавства.бюджет помилки центр

Так, на підставі поданої інформації фонд оплати праці визначено з урахуванням повної потреби на заробітну плату за посадовими окладами з застосуванням до фонду оплати праці за посадовими окладами коефіцієнту частини обов’язкових виплат та доплат, яка фактично склалась за січень-серпень поточного року за коефіцієнтом 0,42 в центральній районній лікарні та 0,27 в  центрі первинної медичної допомоги; на комунальні послуги та енергоносії, за рахунок переведення опалення центральної районної лікарні з центрального на індивідуальне на твердому паливі, порівняно з 2015 роком видатки зменшено на  10 відсотків; видатки на медикаменти, харчування, придбання предметів, матеріалів, послуг планується на рівні поточного року.

За результатами проведеної роботи отримали прогнозований розрахунок розподілу медичної субвенції на 2016 рік.

Обсяг медичної субвенції на 2016 рік в сумі 37973,0 тис.грн розподілено:

– центральна районна лікарня 25418,1 тис.грн, з них:

– оплата праці з нарахуваннями в частині фонду оплати праці за посадовими окладами та обов’язковими виплатами і доплатами  передбачена до потреби в сумі 19762,7 тис.грн, розраховано коштів на виплату індексації заробітної плати в сумі 796,4 тис.грн або 4,03 відсотка до фонду оплати праці з нарахуваннями, що забезпечує потребу на 2-3 місяці, через обмежений обсяг медичної субвенції. Розрахункова потреба на 12 місяців, за умови обсягу індексації, нарахованої на жовтень поточного року, складе в межах 3000 тис.грн.

– КЗОЗ «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» 10259,9 тис.грн, з них оплата праці з нарахуваннями в частині фонду оплати праці за посадовими окладами та обов’язковими виплатами і доплатами  передбачена до потреби в сумі 8879,2 тис.грн, розраховано коштів на виплату індексації заробітної плати в сумі 359,7 тис.грн, або 4,03 відсотка до фонду оплати праці з нарахуваннями, що забезпечує потребу на 2-3 місяці, через обмежений обсяг медичної субвенції. Розрахункова потреба на 12 місяців, за умови обсягу індексації, нарахованої на жовтень поточного року, складе в межах 1500 тис.грн.

-Здолбунівська стоматологічна поліклініка – 1295 тис.грн, з них на оплату праці з нарахуваннями – 785 тис.грн, комунальні послуги та енергоносії – 195 тис.грн.

До прийняття в комунальну власність району поліклінічного відділення станції Здолбунів планується передати до міського бюджету міста Рівне 1000 тис.грн медичної субвенції або зарезервувати на рахунках районних закладів охорони здоров’я.

Леонід ВласюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети