Нові можливості для спортивних клубів і секцій

package_aboutПопереду у здолбунівчан приємна подія – встановлення і урочисте відкриття спортивного майданчика, який зусиллями учнівської ініціативи та підтримки вчителів і батьків став реальністю для ЗОШ№5. Вже є дати монтажу і відкриття, але потримаємо інтригу, проте одразу можемо сказати, що дітвора та юнь віком до 15 років вже може готуватися до великої кількості конкурсів із призами, які відбудуться під час урочистостей на початку травня.посилка від чемпіонів посилка від чемпіонів_1

А поки що – нова можливість для тих, хто займається фізкультурою і спортом. Від спортивної зали у школі до секції, клубу. Завдання прості – зняти короткий відеоролік про свою секцію і заняття на ній і залучити до підтримки вашого відео максимальну кількість друзів. Переможцям від братів Кличко надійде спортивне обладнання (традиційне для занять фізкультурою за шкільною програмою) на суму 10000 гривень.

Думається успіх здолбунівської  школи №5 не дасть нікому засумніватись, що виграти РЕАЛЬНО. Тому вперед за “посилкою успіху від чемпіонів”. ЗАЯВКУ подавати тут: http://packages.klitschkofoundation.org/index.htmlВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети