Нові гранти від Українського культурного фонду

Український культурний фонд оголосив конкурс 2020 року. Серед програм, які підтримуватимуть проєкти у сфері культури, з’явилися нові: «Культура. Туризм. Регіони», «Культура заради змін» та «Культурні столиці України».

Цього року УКФ скасував обмеження щодо кількості поданих проєктів.

З 1 листопада 2019 року один заявник може подати по одному проєкту на всі програми УКФ. Втім, це мають бути різні проєкти, з різними цілями, завданнями, результатами та різними складами проєктних команд. За умови перемоги кількох проєктів від одного заявника, Фонд зможе підтримати лише два проєкти, які набрали більшу кількість балів у порівнянні з іншими поданими проєктами цього заявника.

З 1 листопада проєктні заявки можна подавати на такі конкурсні програми, що будуть реалізовуватися 2020 року:

«Аналітика культури»,

«Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти»,

«Інноваційний культурний продукт»,

«Інклюзивне мистецтво»,

«Аудіовізуальне мистецтво»,

«Знакові події»,

«Мережі й аудиторії»,

«Культурні столиці України»,

«Культура. Туризм. Регіони»,

«Культура заради змін».

Терміни проведення конкурсу:

– подача проєктної заявки на конкурс: з 01.11.2019 до 15.01.2020;

– реалізація проєкту: з дати підписання грантової угоди, але не раніше 30.04.2020, до 30.10.2020;

– фінансова звітність: до 30.10.2020.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети