. Нове велике управління з'явилось у здолбунівській адміністрації | Здолбунів City

Нове велике управління з’явилось у здолбунівській адміністрації

І хоча розпорядженням голови райдержадміністрації було ще від 29 листопада 2016 року  № 214-к при Здолбунівській райдержадміністрації створено управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку.

А от начальником новоствореного  управління призначено ІВАНЮКА Олександра Миколайовича, зовсім недавно. Новий керівник управління  донедавна працював на посаді першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі.

Олександр Іванюк народився 22 липня 1981 року в м.Здолбунів, закінчив Здолбунівську загальноосвітню школу №4. Навчався на економічному відділенні Рівненського кооперативного технікуму, який закінчив в 2000 році з відзнакою за спеціальністю «Банківська справа». Вищу освіту здобував в Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю «Фінанси». Одружений, має двох синів та доньку.

У структурі даного управління функціонує два структурні підрозділи, а саме:

– відділ економічного розвитку, начальник БУХАЛО Валентина Віталіївна;

– відділ агропромислового розвитку та екології, начальник ДМИТРУК Леонід Петрович.

Основними завданням управління є забезпечення реалізації на території району:

– державної політики в галузі економічного і соціального розвитку;

– державної цінової політики;

– державної промислової політики;

– державної регіональної політики;

– державної політики у сфері інвестиційної діяльності;

– державної політики з питань розвитку підприємництва, державної    регуляторної політики;

– державної політики у сфері торгівлі та побутових послуг;

– державної політики у сфері управління об’єктами державної власності;

– єдиної державної зовнішньоекономічної політики;

– державної аграрної політики;

– державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави;

– соціальної політики на селі, сталого розвитку сільських територій району;

– державної політики у сфері транспорту та зв’язку;

– державної політики у сфері екології.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Петро

  То тепер будемо будувати нові підприємства в районі! О це добре! Цікаво почути позицію РДА, які підприємства планують збудувати?

  • Здолбунівсіті

   На вулиці давно 21 сторіччя і державних підприємств навряд чи хто буде будувати, а приватні за державні гроші не будуються. Все, або майже все що було державним – збанкручено і викуплено папєрєднікамі.

   • Disqus

    оті папереднікі зараз сидять на своїх місцях або їх дітки мажори.

 • Disqus

  Да хто тут що буде будувати, це чиновники які будуть проїдати гроші платників податків, робити вигляд що щось вірішують а може щось будуть “рішати”. Ніяких інвесторів тут не буде поки рулитимуть славні учні та послідовники пахана хведоровича які захопили усю інфраструктуру району та сидять тепер у владних кабінетах. Їх вибачте рила треба витягти з корита державного, відібрати усе незаконно прихватизоване а їх посадити. Тоді будуть інвестори щось пробувати. У попередній статті усі бачите отих полідовників на фото за трибунами, на зоні схудли би то була би користь щей для здоровля.

  • Здолбунівсіті

   Мабуть ви щось трохи не те і не про тих. Ніхто із працівників цього управління нічого не приватизовував, окрім зарплат інших доходів не мають і мати не можуть. Те що паперами займаються більше ніж позакабінетною роботою то може і правда, але точно не тим що описано у вашому коментарі.

   • Disqus

    ну я не про це управління а в принципі люди які сидять у тих кабінетах мають можливості для корупційних діянь. Якщо заглянути у минуле та порівняти з сьогоденням то ми бачимо хто приватизував, викупив за безцінь безліч державних об,єктів. У чиїй власності кращі ділянки землі, магазини які були державними, інші будівлі. В усіх хто вертівся у верхах, простолюдину було невіть не відомо що можна прихопити той же “утюг” чи Локомотив. Я сказав у загальному що навіть ті що зараз знаходяться при владі, апріорі збагачуються за рахунок дерибана держави. Може мені простолюдину можна клапоть землі біля базару взяти та збудувати там ну не хлібний а пивний магазин, чи треба спочатку депутатом стати? ото таке…

 • Ганна

  Прикольно. В районі приватна промисловість, жевріюча інфраструктура і приватне сільське господарство, а держава робить вигляд, що якимсь чином впливає на ці галузі. Люди займаються Бог зна чим, рахують скільки картоплі вирощено людьми на своїх городах у відсотках до 1913 року,не завдяки, а всупереч діям держави. І для цього, щоб займатися подібною белібердою, треба було дві революції і тисячи загиблих? Вам не здається, що ми нікуди не прийшли за три роки? Ходимо по кругу і в умовах кризи і війни утримуємо армію придурків? Хай у цих нікому не потрібних РДА і управліннях працюють інваліди, їм все одно якось виживати треба, а за такими розумними (судячи по фото) хлопцями камуфляж плаче.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама