Нова платформа для фрілансу

Останніми роками українські спеціалісти, такі як дизайнери, копірайтери, програмісти та перекладачі активно поповнюють ряди фриланс професіоналів та долучаються до роботи над віддаленими проектами. І це не дивно. Ринок фрилансу стрімко розвивається по всьому світу, а економічна ситуація в Україні залишається нестабільною та сприяє росту рівня безробіття в країні.
Але ми всі прагнемо жити в безпечному та благополучному світі, чи не так? Мати можливість займатись своїми улюбленими справами, розвиватись та творити. Ми всі віримо у краще майбутнє, нові можливості та виправдання наших сподівань. І об’єднавши наші зусилля, працюючи разом заради досягнення мети – ми зможемо перетворити наші мрії на реальність.
Саме в цьому полягає ідея проекту hopework.eu – об’єднати людей, які мають спільну ідею – працювати заради майбутнього, заради здійснення мрій та сподівань. 

hopework.eu представляє собою платформу, завдяки якій замовник має можливість розмістити свій проект, отримати заявки від потенційних виконавців та обрати того, хто підходить саме йому. При цьому мова йде про будь-який вид робіт, які можуть бути виконані на відстані за допомогою сучасних засобів зв’язку. При цьому не обмежуючи сферу реалізації – від розробки програмного забезпечення до створення дизайнерського проекту або перекладу наукової статті.
Щоб розпочати користуватися сервісом потрібно просто зареєструватись за посиланням та розмістити свій проект або переглянути наявних спеціалістів.

Наша платформа розроблена та організована таким чином, щоб забезпечити Вас не тільки зручним, але й безпечним сервісом. Сервіс підтримує проекти із погодинною та фіксованою оплатою, має функцію тайм-трекінгу, дозволяє налаштування поетапної оплати та резервування коштів. Також є зручна система обміну повідомленнями, а інтерфейс сайту представлено англійською на українською мовами.

Проект реалізовано естонською громадською організацією «Фонд молоді у науці та бізнесі» за підтримки Міністерства Іноземних Справ Естонії.

Запрошуємо Вас відвідати www.hopework.eu щоб дізнатись більше про сервіс та долучитись до нашої спільноти!

Platform hopework.eu: new opportunities for Ukrainian freelance

Last years Ukrainian specialists, such as designers, copywriters, programmers and interpreters actively join freelance professionals’ movement and work on long-distance projects. And it’s quit expectable. Freelance market is developing rapidly worldwide and the economic situation in Ukraine remains unstable, which cause increase of unemployment level.

We all seek to live in the safe and prosperous world, don’t we? To do what we like, to grow and to create. We believe in a better tomorrow, new opportunities and success of our hopes. Joining our efforts and working towards a common goal will make our dreams come true.

The goal of this project is to match the professionals with customers and employers in Ukraine and Europe for efficient cooperation and moving toward a common goal.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети