Нова меморіальна дошка в Урвенні

112На обеліску “Землякам від односельчан”, який в 1967 році збудовано в селі Урвенна, на місці зруйнованої меморіальної дошки з прізвищами загиблих встановлено нову, де висічено 65 прізвищ односельців.

Дотримуючись християнських традицій настоятелі Урвенської та Глинської церков отець Андій та отець Василій відправили молебень і  освятили меморіальну дошку.

Подяка від односельців ініціаторам, та благодійникам.113Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети