Нова книга про кращі міські практики від експертів ЗЕОНа

obkladinka_orlov_zagainaЦе третя електронна книга від НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», яка стосується місцевого самоврядування,  міського розвитку, інфраструктури та облаштування простору. Перша книга «Місцеве самоврядування: варіанти для України» Друга книга: «Кращі практики креативу і естетики використання міського простору» ВСІ можна закачати БЕЗКОШТОВНО

В ній представлений зарубіжний досвід, який вдалося зафіксувати під час подорожей і стажувань за кордоном двом авторам: Миколі Орлову і Анастасії Загайній.

Книга може бути цікава працівникам органів місцевого самоврядування та державної влади, керівникам ОСББ та ОСНів, громадських організацій, всім, хто хоче зробити свої міста кращими, яскравішими, зручнішими.

В ній подані власні спостереження і порівняння з українськими реаліями. Також наявні ілюстрації для кращого сприйняття. Є акцент на особливостях країн, описаних у книзі, а саме значній автономності у вирішенні місцевих завдань, які стоять перед громадами. Описується роль громади та громадських утворень, які здатні лобіювати інтереси своїх території. Текст поданий від першої особи у вигляді travel story.

Автор: Микола Орлов, керівник НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», аналітик міського порталу http://www.zdolbunivcity.net/, старший викладач кафедри трудових ресурсів та підприємництва НУВГП, експерт з муніципального розвитку та регіональної економіки, сертифікований учасник програм «АХАЛАР: я і громада», Україна, Польща; «Local Government Advocacy: Promoting Decentralization and Economic Growth», США; «How to be a better policy advisor», NISPAcee;  «The future role of cities in a globalizing world: Challenges for new public strategies and innovative urban governance» Угорщина.

Skype: Mykola Orlov (SEON) e-mail: seon@pochta.ru

Автор: Анастасія Загайна, координатор програм місцевого розвитку та державного управління НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», головний спеціаліст відділу з інвестиційної діяльності ДБУ «Рівненський регіональний центр з інвестицій та розвитку» (www.rivneinest.org ), сертифікований учасник програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» ГО «Молодіжна альтернатива», Рівне, міжнародної студентської обмінної програми з Вищою Східно-Європейською школою, Польща, учасник програми Благодійного фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну», Україна-Швейцарія.

 Skype: Анастасія Загайна nastya.zagayna e-mail: a.zagaina@gmail.com

Зміст:

  1. Частина 1. Анастасія Загайна: Швейцарія – держава для людей!
  2. Частина 2. Микола Орлов: США – все в руках громади!

БЕЗКОШТОВНО закачати КНИГУ, 99 сторінок, мови українська та англійськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети