Нова дорога та пропозиції щодо привокзальної площі

Неспроможність міського голови Здолбунова та директора КП «Здолбунівське» організовувати та виконувати окремі рішення ради та скарги мешканців на ремонт дороги, покликали мене на округ 20, щоб у єдиний вихідний день між тижневими відрядженнями, оглянути та поспілкуватися із людьми.

Дощова погода була на заваді розгледіти все на вулицях Церковна, провулку Церковний на Гончара, але очевидні речі навіть дощ не сховає.

  1. Провулок заасфальтований, проте сталою шириною, а не від огорожі до огорожі чи від бордюри до бордюри. Чи витримає дорога без закріплених країв випробування часом і не почне кришитися? Думаю не витримає. Так само не зручно ходити по крупному щебню, землі нагорнутій, які на тих узбіччях і залишилися. Чи спілкувалися представники Замовника із мешканцями вулиці, чи попереджали про роботи, чи пояснювали як і де має бути асфальт, обочина чи тротуар? Думаю, ні. Нічого слушного зарадити у ситуації ПІСЛЯ того як вона сталася не бачу, якщо мешканці були занепокоєні то в їх арсеналі є не лише дзвінок депутату, а й активні дії просто на вулиці. Вам же по ній ходити, їздити. Опитані мною люди дорогою швидше задоволені ніж не задоволені, але кожен другий вказав на ці клаптики і недоасфальтування, також показували деякі ушкодження дорожного полотна на інших вулицях від будівельної техніки однак ніхто не розказав і не показав що він особисто зробив щоб на його вулиці було в його присутності по іншому. Тому вболіваймо в першу чергу за себе, активністю, дієвістю, а не лише скаргами. Іншої якості в такій системі координат як нинішній міський голова і ним призначений керівник КП та обрані ними виконавці, я не чекаю. Підтвердження тому нарізані та не зароблені ями по вул.Гончара, в які під водою то і діло втрапляють колесами авто.
  2. Опитав людей щодо того, що вони хотіли бачити на місці пам’ятника М.Приходька і отримав ціііікаві результати. Ніхто не оцінював ситуації ні з точки зору політики чи персоналії. Всі опитані мною жителі мікрорайону виходили лише з естетичних міркувань та приналежності до мікрорайону залізничників. Всі відповіді згрупував і ось як виглядають ці пропозиції:

А)Пам’ятний знак, інсталяція яка би описувала тему «Здолбунів. Залізниця, Людина праці»

Б) Глобус із нанесеним на ньому м.Здолбунів і супровідна європейська тематика як прагнення Здолбунова та країни до європейськості.

В) Очистити все, навіть високі дерева, насадити лише декоративні кущі, відкрити площу, розібрати високі сходи, огорожу, щоб всі категорії громадян могли вільно пересуватися.

Г) Лавочки, облаштувати місце для мамочок з дітьми (хоча поруч є ж дитячий майданчик, щоправда вигляд такий собі сиротливий)

Д)Місце цікаве туристам, транзитним пасажирам. Інформація про визначні місця, події, туристична інформація, мапа краю.

Є)Паровоз

Ж)Фонтан

З)Будь-що гарне, нове

І)Арт – об’єкт про залізничний Здолбунів

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети