Обережно! Злив води по-здолбунівськи

На фото: так сьогодні зливають з вулиць воду під землю

Вчорашній фоторепортаж про потоп не залишив байдужим “добрих помічників доріг”, які нічого не придумали кращого, як впоратись із водою, ВІДКРИВШИ люк колодязя прямо на дорозі. Без будь-яких знаків і попереджуючих огороджень. Воістину, застав дурня Богу молитись-лоба розіб’є. Будьте уважними, водії!!! Злив води на вулицях може відбуватись через відкриття люків!*

На фото: підводна пастка може очікувати вас у самому несподіванному місці. Такий стан вул.Приходька був вчора.

Якщо зважити на те, що відкритий люк знаходиться біля самого пішоходного переходу по якому дітвора бігає до школи то небезпека очевидна. А може краще тут моста збацати замість гідропарка. І безпечніше дітям і світанок зустрічати можна :)



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети