Норвезький велосипедний ескалатор

ескалатор_3У багатьох європейських країнах велосипед давно вже став реальною альтернативою міському транспорту. Європейці навіть частенько їздять на велосипеді на роботу. З екологічної та оздоровчої точки зору – це найкраще рішення, особливо для тих, у кого сидяча робота. Але, погодьтеся, після такої велопрогулянки по дорозі на роботу, з нашими то дорогами, не завадило б запастися на роботі душем.

Жителі норвезького містечка Тронхейма не винайшли велосипед, але, щоб вийти з цієї проблеми, придумали велосипедний ескалатор. Саме містечко розташоване в горбистій місцевості, тому така нестандартна ідея для норвежців стала просто-напросто необхідністю.

Перший такий ескалатор з’явився ще в 90-х. Але нещодавно одна компанія  презентувала поліпшення його версію – «CycloCable». Екскалатор може одночасно піднімати до 5-ти велосипедистів зі швидкістю 8 км / год. До того ж, цим незвичайним винаходом можуть скористатися не тільки власники велосипедів, а й матусі з дитячими колясками і навіть байкери. З таким винаходом фраза «Тебе підвезти?», що стосується  велосипедиста, не викликатиме подив :) – повідомляє ofigenno.cc, переклад ЗСескалатор_5 ескалатор_4 ескалатор_2 ескалатор_1

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети