Німфоманка, яка не знає мови, вдвічі небезпечніша

нимфоманкаЧого тільки в нашому житті не трапляється. Особливо в молодому віці та у молодого подружжя :) Різдвяні пригоди Олександра та Олени та їх наслідки до вашої уваги:)лист пояснення

Пояснення

08.01.2014 року я  разом із жінкою …. Оленою, 1994 р.н пішов на прийом до сексолога …… лікарні. На питання скільки раз за день я займаюсь сексом, я відповів «Якщо добре порахувати то виходить десь Три рази за добу разом із жінкою».

Через недобре знаніє моєю жінкою української мови, так і математики теж,  ця відповідь була єю неправильно істолкована. Вона зрозуміла це як те, що я протягом дня три рази займаюся сексом, якщо враховувати і занятіє сексом із дружиною, хотя я і мав на увазі що всі три рази разом із жінкою у смислі дружиною.

Зважаючи на те, що до сексолога ми пришли якраз з’ясувати чи можу я це робити більше, то така відповідь через нерозуміння мови її засмутила.

Тому прошу, поки я знаходжусь у травматологічному відділенні ……… ЦРЛ, направити мені для лічной консультації лікаря сексоаналога. Я хочу зясувати, чи правда у мене розвінеться простатіт і геморой, якщо я буду менше чим три рази займатися сексом із дружиною кожного дня. А то вона мені так говорить, а в мене робота така ответственна суткі через три на залізниці. Тому не дуже зручно вибігати тричі за дежурство додому, щоб не заробити простатіту.

А ще прощу не наказивать мою дружину за те що вона устроїла в кабінеті у сексолога, це я сам добровільно со второго етажна пригнув, бо це дешевше для больниці обійшлось ніж би вона там все перевернула.

Ще одне прохання, чи можна попросити, щоб лікар травматолог мене пошвидше відпустила додому. Я хоч і в гіпсі, але жінка записує простої кожен день, а по шесть раз за добу то я ще не пробував.

……..Олександр, 09.01.2015

Різдвяний гумор :) від Позитивка.інфоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети