Німецький конкурс для українських школярів

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ?
Насамперед знайдіть людей, які хочуть взяти участь у конкурсі разом із вами, тому що це групове змагання. Група має складається з 3 або 4 учасників. Далі зберіть інформацію про податки. В Інтернеті чимало цікавого українською та німецькою мовами. А оскільки для творчих робіт вам потрібна лексика німецькою, практичніше було б шукати інформацію на німецьких сторінках, наприклад, тут:
https://www.youtube.com/watch?v=XOMasYNGJ7s

ЯКЕ ВАШЕ ЗАВДАННЯ?
У групі ви маєте придумати казочку або фантастичну історію та написати її німецькою мовою на одному аркуші А4 (не менше 250 слів), придумати оригінальний заголовок, а також намалювати малюнок для відображення теми на окремому аркуші: «Рік без податків: що було б з нами?». Загалом текст має містити не менше 250 слів.

ПОВНИЙ анонс нижче:

Завантажити (PDF, 200KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети