Німецькі поліцейські в Здолбунові

делегація з Німеччини у залізничному ліцеї Здолбунова12 червня Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту зустрічав делегацію представників Міжнародної поліцейської асоціації Німеччини. Метою її перебування в Рівненській області стала презентація виставки про діяльність та розвиток німецької поліції з 1784 року до Другої світової війни. У рамках візиту головним завданням було заснування співпраці та поглиблення дружніх відносин між німецькою та українською поліцією.

Представники делегації у своїх виступах охарактеризували роботу німецької поліції різних департаментів. Також коротко розповіли про свою федерацію, яка є однією із шістнадцяти федерацій округу, в якому вони працюють.

За час перебування у ліцеї, гості відзначили, що на території нашого закладу панує така ж чистота, дисципліна та порядок, як і у їхній державі. Зазначили, що між поліцією та залізничниками є багато об’єднуючих факторів. Це й уміння спілкуватися, просвітницька діяльність, гарантія безпеки громадян, дотримання дисципліни та порядку, а найголовніше –  честь мундиру.

Гості наголосили, що дуже люблять Україну, відзначили щирість та відкриту душу українців. А від спілкування з колективом ліцею отримали масу позитивних емоцій.  На завершення візиту відбувся обмін сувенірами та  директор ліцею Шевчук Р. від імені колективу подякував гостям за цікаву зустріч.

 

Заступник директора з НВР Поліщук Н.А.,

викладач Ковальська Р.С.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети