Нідерландські благодійники перевіряли виконані роботи у пральні ЦРЛ

Головний лікар Здолунівської ЦРЛ відзвітував на своїй сторінці у Фейсбук про нову пральню, візит нідерландських благодійників та додаткові кошти на осередок підтримання чистоти у лікарні – пральню:
Facebook
Ще з початку 2015 року я на власній сторінці у «Фейсбук», розмістив фотографії лікарняної пральні, яка потребує ремонту і знаходиться в аварійному стані. Через деяний час в лікарню завітали представники комітету «Україна» з міста Катвейк, Нідерланди, щоб пересвідчитись в правдивості цих фото. Посередником між комітетом та Здолбунівською ЦРЛ стала Церква «Світло Євангелії» за підтримки братів Михайла та Генадія Назаруків. 5 жовтня 2015 року на склад лікарні поступило багато постільної білизни, яка була роздана для всіх відділень стаціонару лікарні. Також було вручено чек на 2 тис. євро на ремонт та облаштування лікарняної пральні. Таким чином вирішилась проблема, яка довгі роки була чи не найголовнішою в лікарні.На прикiнцi квiтня представники комiтету “Украiна” з м.Катвейк вiдвiдали наш заклад,а за одно i пральню на яку вони видiлили 2000евро.В результатi отримали ще додатково 1000евро на професiйну пральну машину та 4 сушилки.Добре коли е готiвка:)Дякую жителям Нiдерландiв
пральня црл

пральня црлВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети