Нічийні відеокамери

Пам’ятаєте епопею з відрізком дороги між Здолбуновом і Квасиловом зі сторони «селища цементників», коли Здолбунівська міська рада переконувала що той відрізок з вічними ямами відноситься до Рівненського району, а квасилівчани казали, що до Здолбунівського. Бо нікому не хотілось брати на себе відповідальність за той ганебний відрізок. А тепер журналісти Здолбунів city віднайшли ще і нічийні відеокамери і цілу систему відеоспостереження.

 Почалося все із запитання начальнику райвідділу під час зустрічі 20.11.12 про ефективність роботи вуличних відеокамер, встановлених навпроти ЗОШ№6 і його відповіді, що міліція не має до них відношення. Нам стало цікаво, а хто ж має до них відношення. Дзвонимо заст.міського голови Палію О.: Ми купували ці камери років 3-4 тому і передали для потреб міліції. З’ясовуємо у міліції: Ми жодного відношення до цих камер не маємо. Їх купувала міська рада і встановила в ЗОШ №6. Їдемо до вказаної школи. Знаходимо завуча Фурманець К.Д і просимо показати де знаходиться обладнання на яке надходить сигнал з відеокамер вуличного спостереження. Виявилось воно в лабораторії за зачиненими дверима, але ми його побачили. Сервер і монітор були у включеному режимі, отже працюють. Проте на моніторі нічого не було видно. Запитуємо хто це обладнання сюди поставив і чи можна побачити картинку відео.

–         Ой, я не знаю, хто ви і що вам можна показувати, тому краще чекайте директора.

Поки чекаємо, дзвонимо до відділу освіти.

–         Алло, скажіть будь – ласка, обладнання що стоїть в ЗОШ №6 на якому здійснюється запис відеоспостереження стоїть на балансі відділу освіти чи ЗОШ?

–         Та ні, яке ми до того маємо відношення. Це напевне міліція встановила.

Дочекалися директора. Петро Федорович, гостинно повів знову до лабораторії. По дорозі розмовляємо.

–         Це обладнання нам підприємець змонтував, коли щось трапляється то міліція приїздить дивиться записи, а міська рада встановила окремий лічильник на цей сервер і платить за ел.енергію.

–         То це ваш сервер і монітор?

–         Та ні, просто школа стратегічний об’єкт і сюди простіше протягнути кабелі, встановити що потрібно міській раді, міліції. А ми його не приймали на баланс, так як і камери відеоспостереження, що залишились після виборів. Вони тепер кому потрібні? Хто за ними стежити має. ДВК поїхали, а камери залишились. Всі руки умили, а мені за все відповідати.

Знайшли ми і підприємця. Запитуємо чи не знає бува чиє то обладнання що він монтував у школі. Відповів що здається, влади. Тільки от якої чи то міської чи районної не пам’ятає точно.

Резюмуємо. Майно без господарське, бо ніхто не визнав його своєю власністю ні міліція ні міська рада ані школа і відділ освіти. Обладнанням користується міліція. На підставі чого, де акт прийому передачі від міста, яке платило за це обладнання кошти? Логістично, чому знаходиться обладнання саме в ЗОШ №6 зрозуміло, а от підстав і документів знову жодних. І чому тоді міська рада платить за електроенергію цих пристроїв якщо вони не їх. Продовжимо логічний ряд. А якщо обладнання зламається, то хто ремонтує, а якщо я захочу прийти і забрати це обладнання і поставити в себе біля гаража, хто мені завадить? Воно ж бо нічиє. То може в тому і суть, нічиє – значить можна забрати собі якось колись і ніби його і не було, а гроші ж то на придбання були витрачені спільні з міського бюджету.

Питання до прокуратури і СБУ. Якщо міліція не знає що то за обладнання з допомогою якого здійснюється відео нагляд за громадянами міста, але користується ним, то може ви знаєте хто власник? А може це просто муляж, а гроші давно вкрадені?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети