Нічні розбірки у Здолбунові

drakaДо редакції надійшло повідомлення про гарячу нічну недільну розвагу в одному із нічних клубів міста.  Ми зібрали деяку інформацію, всі очевидці можуть її доповнити. Недільна зустріч у нічному клубі Здолбунова для відвідувачів закінчилась не вельми вдало. Дехто або битою, або пляшками отримав ушкодження. А почалося, як завжди, все банально. Хтось когось образив, ображений з’їздив за допомогою, допомога прибула й відвантажила без розбору здачу.

Очевидець. Вийшов на вулицю. Підлітає авто. Вискакують хлопці з битами й давай гамселити всіх підряд. Особливо дісталось охоронцю, який пробував перешкоджати проникненню цих бійців до клубу. Мені дісталося пляшкою по голові. Думаю, багато хто буде з добрячими відмітинами після цього наїзду «зальотних».

Представники міліції. За нашою інформацією, дійсно була бійка в нічному клубі, проте маємо лише чотири повідомлення, що до лікарні звертались за допомогою ймовірні учасники цих подій, проте жоден з них не написав заяву до міліції. Тому розшукуємо очевидців та учасників тієї нічної бійки.

Представник нічного клубу. Так, дійсно «заварушка була». Хто кого і чому – не розбирався. Чуток і гіпербол наслухався багато. І про бити, і про автомати, але завжди це просто перебільшення. Усі живі-здорові. У лікарні нікого немає. Сергій вийшов на роботу теж. Якби щось було серйозне, з нас би міліція не злазила,  а так..утрясеться все.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети