Нічні фейерверки і молодики біля зерносховища

molodykyВранці 7 листопада близько 60 невідомих проникли на територію зерносховища в місті Здолбунів і одночасно – на сільськогосподарську базу в селищі міського типу Гоща, що належить підприємству “Стодола”. За словами очевидців і потерпілих, невідомі застосували фізичну силу до працівників підприємства.

“Жодних правових підстав для того, щоб якимось людям сюди заходити, тим більше таким чином, немає”, – прокоментував заступник директора з юридичних питань ТОВ “АКРІС АГРО” Володимир Марчук.

За словами представників підприємства, з жовтня цього року триває конфлікт із Миколою Лагуном, який вважає себе одним із власників групи підприємств, які в даний час у процедурі банкрутства. Його ім’я в ЗМІ не раз звучало поруч з новинами про рейдерські операції. Нібито раніше за його ініціативою намагалися змінити керівництво підприємства, а коли не вийшло – вдалися до неправових дій.

“Дії співробітників поліції, на жаль, на сьогодні для нас є незрозумілими. Оскільки жодної допомоги, правоохоронної і передбаченої чинним законодавством, від них ми не отримуємо”, – заявив директор ТОВ “АКРІС АГРО” Володимир Немировченко.

На підприємстві кажуть, невідомі не тільки заблокували роботу підприємства, але і підривають своїми діями інвестиційний клімат в одній із базових галузей економіки країни. Керівництво підприємства стримує працівників, щоб ті не вдалися до масових акцій протесту, оскільки вважають, що справедливість у цьому питанні повинна бути досягнута в правовому полі.

канал “112 УкраїнаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети