Ні грошей, ні житла ні покарання

Рівненським міським судом Рівненської області завершено судовий розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього керівника одного із ТОВ у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України. Про це повідомила прес-служба прокуратури області. У ході судового слідства доведено, що керівник ТОВ, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів  коштами МНС України, виділеними для будівництва житлового будинку на суму 3 млн грн, якими у подальшому розпорядився на власний розсуд, а також вчинив службове підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Мова йде про В’ячеслава Пугайка, керівника компанії “Інвестжитлобуд”. Судовий розгляд справ тривав понад два роки. В’ячеслав Пугайко п’ять років тому взявся будувати житлові будинки у Рівному — на вул.Буковинській, отримавши 3 мільйони бюджетних коштів від МНС, та на вулиці Черняка за виділені з Чорнобильського фонду 2,5 мільйона. Саме у привласненні цих коштів і звинувачували В’ячеслава Пугайка. І хоч житло так і не було збудовано, а гроші в бюджет не повернуто, обвинувачений за рішенням суду залишився на волі.

Вироком суду  посадовця визнано винним у вчинені злочинів та призначено міру покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю на термін 3 роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнено від основного покарання і встановлено іспитовий термін 3 роки із застосуванням п.п. 2-4 ч. 1 ст. 76 КК України.

Даний вирок суду в законну силу не вступив.

Ми (прим.ЗС) так і не зрозуміли то хто ж буде покараний в результаті всього цього. Підприємець, колишній депутат, який не збудував житла не віддав гроші і не винен? Прокуратура, яка звинувачувала і не довела злочину? Суд? Чи все таки мешканці які не отримали житла і всі ми, громадяни України, чиї гроші кудись зникли. Адже виділялись із коштів державних установ, а наповнювачем цього самого бюджету є громадяни та підприємства України.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети