Ні грошей, ні сходів, ні безпеки – ситуація у рівненській підземці

Б7У Рівному планують ремонтувати сходи в підземку по 1000 грн. за квадрат? У Рівному в районі Боярки є сходи з яких стирчать рештки арматури, а бетонна поверхня вщент зруйнована. Враховуючи, що вони ведуть до підземного пішохідного переходу, цей факт суттєво збільшує ймовірність травмування людей, особливо дітей.

 Громадяни у яких увірвався терпець, звернулися за допомогою до ГО «Рівненський громадський контроль. Члени організації ще 16 жовтня 2013 року прибули на місце й склали акт-скаргу з вимогою відремонтувати сходи. Тоді міська влада відповіла, що станом на 2013 рік всі ремонти в місті в межах виділених бюджетних призначень виконано, відтак аварійні сходи по вулиці Дубенській можливо відремонтувати не раніше ніж у 2014 році й то після прийняття бюджету.Б1 Б2 Б9 Б3

 За вікном середина червня, а сходи як були зруйновані так і залишаються.

 – Крім того, що ремонту на горизонті не видно, так ще й в одній з відповідей міської управи ми дізналися, що ремонт сходів поруч з підземкою обійдеться у 90 тисяч гривень. Ми не полінувалися, взяли рулетку, міряємо, а там 90 квадратних метрів! Знаєте, я впевнений, що кожен хто займається ремонтами вишукуються у чергу, щоб за 1000 гривень покласти метр квадратний плитки, – коментує ситуацію Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль», – прикро, що навіть ті мізерні кошти,  які є у міста, а вони справді мізерні і ми це прекрасно знаємо, так неефективно витрачаються. Вибачте, але 1000 гривень за метр квадратний, то ті сходи з позолотою мають бути, – каже він.Б4Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети