Неймовірну кількість питань планують розглянути на “бюджетній” сесії 18 грудня у Здолбунові

Для чого таке планування і така величезна кількість питань на одну сесію, коли ключове питання кошторис громади на 2020й рік. Який поки що не компромісний і є різне бачення у депутатів міської ради щодо цифр, об’єктів, напрямків використання. Зазвичай бюджет, штати і програми – ось і весь набір на бюджетну сесію, а тут таке враження, що…хоча не будемо про враження, вони залишаються незмінними за весь час цієї міської команди при владі.

Якби хто із депутатів захотів ознайомитися із проектами рішень, внести свої пропозиції, то він може банально не встигнути це зробити, бо проекти рішень змінюються і завантажуються на той самий сайт міськради в той самий розділ про проекти рішень під тією самою датою і без жодної згадки, відмітки про ці зміни, які відбулися. Т.то якщо ви не були на комісії, а саме там можна лише почути і пояснення і розяснення, то самі ви із проектів рішень нічого не здогадаєтеся. Хоча як то кажуть, було б стільки бажаючих з числа депутатів в тому розбиратися. Немає. Хто втомився, хто зневірився. Реально комісії вже не збираються у кворумі, тому їх збирають за принципом “аби хтось прийшов”, забуваючи, що спільне засідання не збільшує і не легітимізує кворуму окремо взятої комісії. ПРОЕКТ рішення має бути НЕЗМІННИЙ, до нього мають додаватися пропозиції і в кінці голосуватися за рішення, тоді можна побачити і логіку змін і авторів. Інакше як і раніше – все хороше прийняте то цяці, все погане то окремі депутати.

Проекти програм зазнають СУТТЄВИХ змін, на МІЛЬЙОНИ. Звідки вони, хто пояснить, і чому вони виникають під час розгляду і з папірця окремих членів апарату мера, а не в проектах, доповненнях, розясненнях до них і прямо на самій сесії оце прям фішка нинішньої команди любителів планувати “закресліть цю цифру вона вже не така”. та зрозуміло, що є поточні справи, що є зміни і т.і, але ж є і культура організаційна, хоча про що ми..

Цей матеріал не набере багато переглядів, бо лакмусові папірці давно закинуті були для здолбунівчан і вони всі давно дали свій результат, і у вигляді прикритої покривалом ганьби і кришталевих мостів, планів на тримільйонну вбиральну за стотисячним проектом і т.і, тому просто чекаємо передачі влади іншим політикам на бюджеті громади. А поки ж погляньте на порядок денний сесії 18.12. І в розпорядженні голови, а на секундочку, він і так великий та більше цього переліку і бути не повинно, і на списочок із офіційного сайту міськради. І якщо вийде затримка із бюджетом, накаляться емоції, то можуть постраждати всі питання, які спокійно можна розглянути у інший час. Хоча так, явка на сесії така ж як на комісії. Чоловік десять які ще ходять і пару які підїжджають на телефонні прохання з офісу мера, тому і збирається десятки питань на свято, коли всі в зборі. Висновок напрошується очевидний, але не будемо і про висновки…Маємо все що заслуговуємо.

Завантажити (DOC, 59KB)

Доречі у програмі, яка мала би по іншому оцінювати внесок власників квартир у спільний ремонт будинку за співфінансування міської казни, знову відбулися зміни, бо спеціалісти спочатку розміщують інформацію, а потім її самі читають і рахують. Тепер спвфінансування при капремонті будинку 3-30% від будинку, решта з міської казни, при ремонті ліфтів 20% з будинку, 80 від міста. Соціалізм триває, але тільки для багатоповерхових будинків, жителі малоповерхівок і надалі всі тяготи життя в Здолбунові несуть виключно на своїх гаманцях.

Плануються зміни до Регламенту діяльності ради в частині висвітення роботи виконкому, в Статут міста щодо місцевої ініціативи і громадських слухань, в штат Комунального підприємства, яке вже цього року можна нагороджувати не лише грамотою, а й памятником, який вони купили для міста, планується збільшення ще до десяти осіб. Немає одностайності у виділенні коштів на спорт, кому і скільки, а все тому, що відсутній конкурсний підхід на отримання коштів та безмежна толерантність на форми і види використання цих коштів, мало хто розуміє і чому стадіон, який ремонтується за міські і державні кошти, а право скористатися їм мають не всі однакові. Земля, гаражі, дозволи…Все це добігає свого логічного для цієї влади кінця і вже… без відео трансляцій, немає у доступі і звіту голови за цей рік роботи, немає анонсів і його публічного звіту, хоча що це змінить:)

Он, гляньте сусідів ) ляпота, бюджет так бюджет, ось тобі і сесія. Доречі, як і має бути з ПРОГНОЗОМ на два наступні після планового роки, як книжка пише і експерти радять).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети