Невеселий 2016 рік прогнозують Рівненщині

бюждСьогодні про це заявила директорка обласного департаменту фінансів Лідія Біляк, повідомляє РВ. Департамент фінансів наразі працює над проектом обласного бюджету на наступний рік. Поки Верховна Рада не затвердить проект Держбюджету, який готує Кабмін, в області не можуть до кінця сформувати свій бюджет. Втім, за словами пані Біляк, з того, що вже відомо, випливає, що ситуація у наступному році буде невеселою.

— На фінансування обласного бюджету передадуть районні та міські лікарні (в тому числі і Здолбунівська ЦРЛ – ред.), — зазначила пані Біляк. — Субвенції, яку нам прогнозовано дадуть з держбюджету на їх утримання, не вистачить. Ми вже підрахували, що розрив становитиме 200 млн. грн. Окрім того, з Нового року нам передадуть на фінансування 13 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Та депутати зазначили, що хвилюватися не варто. Мовляв, райони та міста області досі і так додатково фінансували свої медичні заклади, тож їх можна поставити перед фактом, щоб вони і надалі це робили, передаючи субвенцію на обласний бюджет. Окрім того, у депутатів є ідея викликати до себе керівників вишів і змусити розпочати працювати ефективніше, щоб навчальні заклади почали заробляти самі на себе.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети