Невдоволений здолбунівчанин збудував на дорозі барикаду і насипав цвяхів


забарикадована траса з дубків (9)Ось чим поділився у нашій групі у ФБ дописувач Max про об’їздний тимчасовий шлях через “Дубки” зі Здолбунова на трасу Острог-Рівне.

Доброго дня шановне панЪство.
Деякий час жителі мікрорайону Здолбунова мають деякі незручності по доїзду у Рівне у зв’язку із ремонтом залізничного переїзду у смт. Квасилів.
Все б нічого, оскільки люди користувались ґрунтовою дорогою, що проходить вздовж поля та виходить до траси е40 в район автозаправки “Укрнафта”. Звичайно, проїхати там після дощу нереально, але у нормальну погоду всеж таки який не який, а доїзд.забарикадована траса з дубків (4) забарикадована траса з дубків (7)

Сьогодні (4.06.2016) ж виявилось що якась не хороша особа вирішила, що їздити автомобілям там не варто. Ще вчора в обідню пору все було ок)
1. Зруйновано ґрунтовне покриття шляхом вириття траншеї (у трьох місцях)
2 встановлено знаки (з картону)
3 розсипано цвяхи (ну хз так написано)

ОТ ЯК ТАК?!!!111 Ну припустимо, комусь можуть заважати авто. Ну але ж це вимушено, і всього до 25 червня. Але от як так взяти і самовільно спортити дорогу, ну якщо не подобається трафік автомобільний, га? От можна собі тоже так зробити? Бо шумахери не дуже влаштовують. А ні, не вийде, треба мати екскаватор в хозяйстві. Нажаль немає.

П.С Судячи із фото -робота по нищенню польової дороги проведена грунтовна…забарикадована траса з дубків (11) забарикадована траса з дубків (10) забарикадована траса з дубків (8) забарикадована траса з дубків (6) забарикадована траса з дубків (3) забарикадована траса з дубків (2) забарикадована траса з дубків (1) забарикадована траса з дубків (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети