Неповнолітній псевдоволонтер збирав гроші для свого боса

псевдопродавець (1)Прикрий випадок трапився тільки що у Здолбунові. Віру у нове патріотичне покоління похитнув хлопчина на ім’я Олег, який на своє нещастя завітав до редакції Здолбунів CITY із “геніальною” промовою: “Ми збираємо гроші для перевзування української армії. Я сам з Києва, маю книги, ми продаємо їх, а зібрані гроші завозимо до військових чи передаємо зимове взуття”. Продемонстровані книги явно вказували на відому книжкову компанію яка діє по всій Україні і методом прямих продаж реалізовує їх громадянам. Як потім обліковуються ці кошти то питання до податкових органів, однак так би і пішов собі далі той Олег якби не зачепив таку чутливу тему нині як допомога військовим.

Так як жодних детальних роз’яснень щодо цього хлопець надати не зміг і по вимові явно чувся місцевий говір то був викликаний наряд міліції. Під час очікування наряду хлопець все розповів. Він зветься Олегом, має 17 років, сам з Рівного, каже що має багатодітну сім’ю, де є четверо ще братів і сестер, обіцяв ніколи більше не обманювати і не прикривати намагання продати книги  збором коштів для вояків АТО. Книжки на продаж отримує у Рівному, гроші мав привезти туди ж в офіс.

Тепер у райвідділку очікує на приїзд батьків, які мають своєму неповнолітньому сину дещо розповісти, якщо звісно буде кому і що розказувати.

Для інших застереження і нагадування:

1. Як тільки зявляється темана яку люди готові віддавати гроші одразу з’являються ті, хто хоче це використати у власних інтересах.

2. Здолбунів CITY завжди займає принципову позицію щодо тих, хто легко розмінює моральність на комерцію.

П.С Всяке буває у підлітковому віці, хто з нас не був шибеником:), кожен по своєму шукає заробіток, але є речі які не можна розмінювати у своєму, навіть юному житті.

Доповнено 18.44

Як повідомили з РВ міліції по Олегу складено протокол за ст.164 КПаУ. Він буде переданий до суду.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети