Неповнолітні порушники – це недогляд батьків

 Для забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень та відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ під час весняних шкільних канікул проводяться загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Канікули».

Задля проведення таких заходів працівниками кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС разом із службою у справах дітей Здолбунівської РДА проводяться спільні рейди в місцях масового скупчення молоді.

Якщо діти не знаходять занять до душі, не займаються спортом, вони виходять на вулиці. А там — куріння й алкоголь, наркотики. Тож нерідко саме ці діти стають на злочинний шлях. В першу чергу, їх здоров’ям та способом життя повинні перейматися батьки. Тому справедливо, що саме елементарна бездоглядність з боку батьків штовхає підлітків до вчинення ними як адміністративних, так і кримінальних правопорушень. Протягом поточного року було виявлено 5 неповнолітніх порушників норм чинного законодавства України. За невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей по ст. 184 КУпАП складено 12 адміністративних протоколів, котрі для процесуального рішення направлено до районного суду. Також було виявлено два факти продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів працівниками торгівлі, про що складено відповідні процесуальні документи та направлено для розгляду на адміністративні комісії за місцем проживання правопорушників.

Діти – це наша надія на хороше майбутнє. Шановні батьки та вчителі, не стійте осторонь проблем нашої молоді! Лише тісна співпраця батьків, вчителів та міліції сприятиме своєчасному попередженню вчинення ними протиправних вчинків. Саме від сьогоднішніх наших спільних дій щодо виховання підростаючого покоління на ідеалах порядності, честі та здорового способу життя, проведення з ними профілактичних бесід залежить майбутнє усієї нашої країни.

Олег Дмитрук, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети