Неоформлений працівник – великі клопоти для підприємця

У Рівному на ринку «Андріївський» (ТОВ «Бадьорість») провели спільний інформаційно-роз’яснювальний захід інспектори праці Управління Держпраці в Рівненській області та управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради. Суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на ринку, та їх найманим працівниками пояснили вимоги трудового законодавства, важливість дотримання  мінімальних державних гарантій в оплаті праці та недопущення порушень, які призводять до накладання штрафних санкцій.

Понад 50 найманих працівників отримали «Пам’ятки про переваги легального працевлаштування». Водночас, 63 суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи попереджені про необхідність дотримання вимог законодавства про працю та відповідальність, яку вони будуть нести  у разі його порушення.

З такою метою інспектори праці вже відвідали ТЦ «Злата Плаза», «Чайка», ринок «Ювілейний». Роз’яснювальна кампанія має охопити всю область і максимально попередити підприємців та найманих працівників про ризики нелегальної праці.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети