Небезпечна газова фізика

Це відео надійшло від учасника спільноти ЗС у вк. За словами автора, що мешкає по вул.Мазепи,8 так іскрить у його квартирі газова труба!!!! і вода теж пропускає заряд, оригінал повідомлення:

Ось так іскрить газова труба у квартирі по вул. Мазепи 8… До того ж вода б’ється током і ніхто з комунальників нічого не робить

Шановний авторе, негайно зверніться у газову службу та до електриків, перестаньте експериментувати – це небезпечно для вашого життя і здоров’я та здоров’я сусідів!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети