Не втрачайте статус неприбутковості – подайте документи до податкової

До уваги неприбуткових організацій:  щоб зберегти статус неприбутковості необхідно подати статутні документи із внесеними змінами до 1 липня 2017 року. 

В Державній податковій інспекції у м.Рівному нагадують, що  до 1 липня 2017 року неприбутковим підприємствам, установам та організаціям необхідно привести у відповідність до вимог Податкового кодексу України свої установчі документи.

Для неприбуткових релігійних організацій термін продовжено до 1 січня 2018 року.

Вимоги, яким повинні відповідати неприбуткові організації аби не втратити статус неприбутковості, визначені у підпункті 133.4.1 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України.

Отож, неприбуткові установи та організації  мають обмаль часу для того, щоб виконати необхідні формальності для включення їх в Реєстр неприбуткових установ та організацій.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети