Не стало поетеси Вікторії Самчук

Учора, 29 січня, не стало нашої землячки, поетеси Вікторії Самчук, громадської діячки, члена ради ВП Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», учасниці народно-літературного об’єднання «Поетарх».

Ще недавно, у грудні, вона виступала перед здолбунівцями на своєму творчому вечорі “Тобі емоції справжні”, що пройшов у Будинку культури цементників і на який підтримати її приїхали і колеги з громадської організації, і однодумці з “Поетарху”, рідні, близькі та просто ті, кому подобається поезія, яку писала Вікторія:

Проростають весняні дощі

Білими і буйними садами,

Та торішні, всохлі спориші –

Мов хрести над вбитими синами.

Скільки сотень треба приректи?

Тисячі? А може, міліони?

Щоб із споришів оті хрести

Перекрили ворогам кордони…

Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким Вікторії Самчук. Вічна пам’ять…

Тобі, читачу, я насправді

емоції віддам свої:

святу любов, життєву правду,

частинку філософії,

а нелегкі шляхи до завтра

Йому відомі – не мені.

 Вікторія Самчук

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети