Не пускайте дітей на тонку кригу

 З початку 2013 року на території України внаслідок неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, відсутності контролю за їх поведінкою почастішали нещасні випадки, пов’язані з необачною поведінкою на кризі.

За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у зимовий період з 01.12.2012 по 01.03.2013 на водоймищах держави загинуло троє дітей та врятовано восьмеро. У 90% указаних нещасних випадків діти, що виходили на кригу, перебували поза увагою дорослих.

Так, 27.02.2013 в місті Севастополі малолітній, 2002 року народження, зірвався з обриву скелі прибережної зони та отримав тілесні ушкодження, від яких помер.

28.02.2013 в Житомирській області два малолітні брати, 2009 року народження, які залишилися без догляду дорослих, пішли кататися на санках до ставка, водна поверхня якого замерзла лише в прибережній зоні, та зникли безвісти.

Шановні батьки, вчителі та вихователі! Останнім часом склалася вкрай складна ситуація з попередженням травмування та загибелі дітей на водних об’єктах. Звертаємося до Вас з проханням бути уважнішими до дітей, не залишати їх на самоті біля водоймищ і пояснювати їм, що виходити на тонку кригу — це дуже небезпечно. Щодня нагадуйте їм основні вимоги правил безпеки. Пам’ятайте, що тільки об’єднавши зусилля, ми збережемо наше майбутнє — наших дітей!

 

Вікторія Гетманчук, старший лейтенант міліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети