Не підвів міліцейську династію Олександр Мірковець

У поточному місяці у конкурсі на кращого працівника слідства у системі Міністерства внутрішніх справ друге місце обійняв слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Рівне старший лейтенант міліції Олександр Мірковець.
Необхідно відзначити, що конкурс на кращого працівника слідства проводиться Міністерством внутрішніх справ України щорічно. Однак, працівники Управління МВС України на Львівській залізниці ще ніколи не займали такі високі місця у рейтингу кращих слідчих країни.
Переможця визначило авторитетне журі на підставі результатів складання заліків з фізичної та вогневої підготовки, знання чинного законодавства та уміння розкривати складні злочини, наявності реальної практичної діяльності щодо розкриття злочинів у повсякденній роботі. Олександр Мірковець недавно (у 2009 році) закінчив з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ, легендарний вищий учбовий заклад у системі Міністерства внутрішніх справ – єдиний на теренах України до набуття Незалежності, який готував керівні кадри української міліції.
Враховуючи здібності Олександра, керівництво Управління скерувало його на навчання до магістратури Київського національного університету внутрішніх справ. Дипломований магістр права за нетривалий період практичної юридичної практики показав себе виключно з позитивної сторони.
Старший лейтенант Мірковець О. за рік розслідував три багатоепізодні кримінальні справи щодо злочинної діяльності розкрадачів приватного та державного майна, торговців наркотичним зіллям та декілька справ відносно хуліганів, дебоширів, порушників громадського порядку, крадіїв мобільних телефонів.
Найкраще оцінила роботу молодого лейтенанта мати багатодітної родини, коли Олександр повернув украдений злодієм мобільний телефон – єдиний на усю сім’ю.
Для Олександра Мірковця кращим прикладом відданості професії правоохоронця є його батько – підполковник міліції Михайло Мірковець, заступник начальника, начальник слідчого відділення лінійного відділу на станції Здолбунів. Великий досвід оперативної та слідчої роботи Михайло Мірковець передає молодому поповненню рядів правоохоронців сталевих магістралей.
Слідчий підрозділ лінійного відділу на станції Здолбунів – найкращий в Управлінні, у діяльності якого практично немає зауважень від керівництва Управління, прокуратури та судів, де розглядаються скеровані кримінальні справи.
За 26 років Михайло Мірковець неодноразово заохочувався керівництвом Міністерства внутрішніх справ, Управління МВС України на Львівській залізниці. Діяльність керівника слідчого відділення відзначалась адміністрацією Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця», місцевих органів влади.
За словами начальника слідчого відділу Управління МВС України на Львівській залізниці Любомира Куліша, якби у нас таких династій було  значно більше, кадрового питання  не існувало б.
Доцільно зауважити, що зараз у системі органів внутрішніх справ України проходить експеримент щодо реформування слідчого апарату, пристосування структури до нових вимог, які забезпечать підвищення ефективності захисту прав та свобод громадян. Тільки поєднання молодості, енергії з досвідом створять передумови трансформації слідства в органах внутрішніх справ у сучасний європейського зразку підрозділ, для якого права людини будуть дороговказом у службовій діяльності.
Колектив слідчого відділу Управління щиро вітає Олександра Мірковця з перемогою у конкурсі та бажає Олександру Михайловичу та Михайлу Григоровичу здоров’я, творчої наснаги та довгих років праці на ниві правоохоронної діяльності.

підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети