Не користуйтесь сумнівною піротехнікою

У лінійному відділі на станції Здолбунів  УМВС України на Львівській залізниці  протягом новорічних та різдвяних свят проходить оперативно – профілактичне відпрацювання.

З метою вжиття додаткових заходів щодо забезпечення охорони громадського порядку і безпеки на вулицях та інших громадських місцях на дільницях обслуговування ЛВ на ст. Здолбунів, та уникнення надзвичайних подій пов’язаних з використанням піротехнічних засобів під час новорічних та різдвяних свят 2014 – 2015 рр.  просимо громадян не користуватися неякісними піротехнічними засобами невідомих виробників та без відповідного сертифікату так, як за порушення    правил використання, перевезення, продаж, виробництва та торгівлі наступає адміністративна відповідальність згідно ст.195-6 КУпАП.

Використання неякісних або саморобних піротехнічних засобів може призвести до травмування громадян, пожеж будівель та іншихспоруд. У разі виявлення осіб які незаконно реалізують піротехнічні засоби просимо негайно повідомляти в ОВС. Також просимо Вас при використанні піротехнічних засобів дотримуватись норм чинного законодавства та заходів особистої безпеки.

В зв’язку з вищевикладеним, просимо громадян та керівників підприємств та організацій на залізничному транспорті сприяти транспортним ОВС в організації дотримання правопорядку та розкриттю злочинів і правопорушень на залізничному транспорті, пов’язаних із використанням піротехнічних виробів.

За отриманням додаткової інформації та консультації, просимо звертатись в відділ міліції громадської безпеки за адресою: м. Здолбунів вул. І. Гончара 40, ЛВ на ст. Здолбунів 1-й поверх каб. №-8.

          КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: (036-52) 94-41-69  або  94-41-02.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети