Не дозволяйте аферистам заробити на біді

У відповідь на оприлюднений запис Ігоря Гомончука на порталі ЗС, Здолбунівський РВ УМВС надіслав лист – реакцію, роз’яснення щодо подібної ситуації.

 У зв’язку із ситуацією, що склалася на території нашої держави, зокрема на сході, гострою проблемою став заробіток на родичах, котрі втратили зв’язок із тими, хто боронить нашу країну. Мають місце спроби зловмисників скористатися із інформації про участь в АТО окремих жителів для особистого збагачення у протиправний спосіб.

Аферисти, знаходячи інформацію щодо розшуку безвісти зниклих, розробляють свою «схему звільнення з полону» або надання інформації про його місце перебування та вимагають за таку «роботу» гроші. Основний їх козир – гра на почуттях близьких людей. Потерпілий погоджуючись на такі умови, перераховує вказану суму грошей на вказаний аферистом рахунок. Таким чином втрачає всі свої заощадження.

 Аби не стати жертвою шахраїв, не повідомляйте стороннім особам інформацію щодо участі своїх близьких чи знайомих у антитерористичній операції. Якщо ж у вас є інформація щодо їх зникнення, ні в якому разі не викладайте її на інтернет-сайти, адже зловмисники вивчають ці дані, знаходять родичів та, представляючись громадськими активістами, вимагають грошові кошти. Пам’ятайте, полонених за гроші не визволяють і цим займаються спеціально створені центри та силові структури! – зазначає начальник Здолбунівського районного відділу міліції майор міліції Олександр Панасюк.

Інформуємо про те, що в Управлінні МВС України в Рівненській області діє робоча група прийому звернень щодо безвісти зниклих громадян та їх викрадення в зоні проведення антитерористичної операції. Керівником групи являється заступник начальника слідчого управління – начальник відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СУ УМВС України в Рівненській області майор міліції Майоров Юрій Валентинович (м.т. – 067-43-888-77).

Прийом громадян здійснюється в приміщенні кабінету № 17 слідчого управління УМВС України в Рівненській області, що за адресою: м. Рівне, вул. Хвильового, 2 (тел.: 679-708).

Крім того, по фактах втрат зв’язку із близькими родичами, які перебувають у зоні проведення АТО, просимо негайно інформувати Здолбунівський районний відділ міліції за номером 102.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети