Не дороги, а напрямки.

Прийшов березень, і сніг, помаленьку розтаючи, показав нам справжній вигляд доріг та тротуарів. Водіям біда: ЯК ВЗИМКУ ТАК І НАВЕСНІ. Взимку – слизько, а навесні хоч і  не слизько, та все одно їхати погано, бо з’явились ями. Всі ми розуміємо, що вони нікуди не пропадали – їх лише присипало снігом – “ЗАМАСКУВАЛО”. Оскільки ми хочемо, щоб влада міста та комунальники працювали, доводиться вказувати на їхні помилки. Зробили підбір фото: тут найбільші ями міста, і це ще не всі. Провели опитування водіїв (жодної відмови від розмови ми не почули). Почувши тему, всі були готові з нами вести бесіду, розмовляли досить відверто, що і нам дуже сподобалось. Ми почули декілька коментарів, всі вони звучали різними словами, але суть була однакова: “Дороги жахливі”. Оцінювали дороги за дванадцятибальною системою від 0,2 до 4. Цитуємо фразу одного з водіїв: «У нас не дороги, а лише напрямки». Початок фотопідбірки тут.

Найгіршими частинами доріг назвали такі місця:

– дорога в районі магазину “Радіотех”;
– вул.Наливайка в районі автовокзалу;
– у районі “77” ями назвали “нежданчік”;
– у районі “Рівнеобленерго. Здолбунівська дільниця”
та багато інших.

Хоча є і свої переваги: під час поїздки не заснеш, та ще й майже безкоштовний атракціон, тільки водії жаліються, що за нього пізніше потрібно дорого платити. Для працівників ДАІ менше роботи. Водії не перевищують швидкість та їздять обережно:)

 

Ігор Яремович, Влад Нагорний (фотомаршрут вул.Мазепи, Фабрична, Коротка, Стефановича, Зелена, 8 Березня, на фото ліворуч водії авто, що давали свої коментарі газеті)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети