Не безробітний, а людина перед нової сходинкою у своєму житті – такий акцент семінарів Здолбунівського ЦЗ

Активно проводить семінари, тренінги Здолбунівський районний центр зайнятості. Регулярно на сайті Рівненського ЦЗ з’являються новини про проведені заходи, публікуються матеріали і в друкованих ЗМІ щодо результативності цих навчань. Ось лише за цей тиждень свіжі новини від ЦЗ (за повідомленням dcz.gov.ua):

Щоб стати успішним підприємцем, цього треба дуже хотіти. Своїм досвідом поділився з безробітними на семінарі з підприємницької діяльності, який відбувся 2 квітня у районному центрі зайнятості, керівник НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», підприємець Микола Орлов.

Хто такий підприємець? Це ініціативна людина, яка самостійно, на власний ризик, систематично займається господарською діяльністю. Це відповідальна людина, тому що за нею стоїть її сім’я, родина, друзі, суспільство. Що потрібно для того, щоб стати  підприємцем? Потрібно віднайти таку ідею, яка дасть можливість безперешкодно отримати прибутки. Щоб не зустріти по дорозі конкурентів, треба йти тією дорогою, якою вони не ходять.

Саме варіанти ідей, шляхи пошуку власної реалізації презентував пан Микола у своєму виступі. Адже багатство вимірюється не кількістю грошей, а кількістю способів їх знайти. Учасникам семінару було цікаво почути від успішного підприємця, як обирати ідеї для власного бізнесу, як запланувати свій бізнес на успіх,  зрозуміти, що все залежить від самого себе, тому що кожен є індивідуальністю. Кожен може побудувати будь-який бізнес. Потрібно пам’ятати: чим унікальніша ідея, тим успішніший бізнес.

А вже через два дні у Здолбунівському районному центрі зайнятості 5 квітня для безробітних провели семінари-тренінги «Пошук ідей для започаткування власного бізнесу» та «Як започаткувати власну справу або формула успіху для підприємця» за участю тренера  ТзОВ «Імідж партнер».

Метою тренінгів було підвищення рівня правової обізнаності майбутніх підприємців та молоді, яка опинилася у складних життєвих ситуаціях, у сфері трудових відносин, активізація бізнес-мислення присутніх, здійснення генерації бізнес-ідей, знайомство із системами оподаткування.

Для організації власного бізнесу потрібна хороша ідея. Пошук такої ідеї має свої основні орієнтири та методи, з якими і ознайомила присутніх тренер – пані Тетяна. За допомогою отриманої інформації з міні-лекцій, обговорень проблемних питань, групових дискусій, індивідуальної та групової роботи, учасники отримали теоретичні знання та практичні навички щодо пошуку та аналізу нових ідей для створення власного бізнесу.

А учасники другого тренінгу підвищили рівень поінформованості щодо особливостей відкриття власної справи при відсутності досвіду та великих фінансових капіталовкладень.

Ми звернулись за коментарем до Миколи Орлова:

– Перша розмова про можливі тренінги для людей, які бажать чи думають стати підприємцем була у нас із керівником Здолбунівської ДСЗ С.Бабичем ще під час участі у презентації Стратегій сталого розвитку сільськими громадами. Потім був дзвінок від пані О.Шнайдер, після якого наша домовленість матеріалізувалась. Другого квітня я основний наголос робив на пошуку ідеї, її унікальності, вірі у себе. Серед учасників хотів би відмітити колишнню юристку банку, для якої вид підприємницької діяльності був визначений практично до закінчення мого виступу. З її досвідом у банківській сфері є очевидний сенс ставати “народним адвокатом” в плані вирішення питань громадян із проблемними кредитами, заставами, колекторами тощо. Це не перший і навіть не другий мій досвід співпраці із ДСЗ, тому навіть власні враження про цю службу я дещо змінив, бо переконався: попри великий формалізм у роботі ДСЗ, людські комунікації здатні робити позитивні результативні речі.”

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети