Назва європейська, дії українські, діти здолбунівські

Львівське обласне тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувало три компанії за змову на торгах. У рішеннях фігурує ТОВ «Європейський парк» та його конкуренти: ТОВ «Еліт спорт груп» і ТОВ «Компанія Європейський парк». Загалом 204 тис. грн штрафу має сплатити ТОВ «Європейський парк» і 136 та 68 тис. грн. сплатять «Еліт спорт груп» та «Компанія європейський парк» відповідно.

Про це стало відомо із сайту львівського відділення АМКУ.

Як фірми розігрували тендер і замовників:

Наші гроші

Нагадаємо, що  у березні були передбачені кошти на придбання нових майданчиків для ДНЗ міста.

І в допомогу трапився чинний нардеп і державний бюджет, а обладнання виготовила і встановила фірма, яка має дуже подібну назву до тієї, яка згадується у рішенні Антимонопольного комітету.

Впевнені, що якість обладнання може бути хорошою і не бути пов’язаною із бажанням підприємців у такий спосіб заробляти гроші, а от хто, з яких мотивів обирає у Здолбунові виконавців за міські гроші – це питання риторичне…

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети