Нафтогазові розклади і Климчук із своїми 150 гривнями

Малостидинська (:)) сільрада Костопільського району Рівненської області 4 березня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Теплопроектмонтаж» на будівництво підвідних газопроводів до 10 населених пунктів за 29,22 млн. грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель». Якщо детальніше, то до кінця 2014 року газ мають провести до сіл Гута, Рудня, Малий Мидськ, Осова, Ледне, Великий Мидськ, Великий Стидин, Малий Стидин та Майдан Костопільського району, а також у село Мельниця Сарненського району. Будівництво фінансується з коштів НАК «Нафтогаз України».

За інформацією видання «Наші гроші», до складу співвласників ТОВ «Теплопроектмонтаж» з 2009 року входить Любов Ясельська. Вона є бізнес-партнером по ТОВ «Фірма Опорядрембуд» Тамари Дубас — дружини депутата Рівненської облради та голови правління ПАТ «Рівнегаз» Петра Дубаса. Фірма «Теплопроектмонтаж» почала вигравати тендери у квітні 2011 року і з того часу отримала підрядів на 42,90 млн.грн.

У тендері також взяло участь ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», до складу засновників якого входить Петро Торгун — заступник Петра Дубаса по ПАТ «Рівнегаз». А третім учасником тендеру було Острозьке мале приватне підприємство «Трансформатор», власниками якого є Лариса Климчук та Олександр Климчук — головний інженер Здолбунівського управління по експлуатації газового господарства «Рівнегазу». Фірма має 150 грн. статутного капіталу.

фото vestnik.in.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети