Навколо вітряка на Здолбунівщині хочуть спільними зусиллями облаштувати екоагромісцину

Село Стара Мощаниця, Здолбунівщина, знаходиться на межі природних заказників (Дерманського та Бущанського), а поруч – вітряк 30-х років минулого століття, унікальна фотолокація, яку ще треба зберегти для поколінь. Спочатку ми розпочали облаштовувати старий будинок у селі Стара Мощаниця. Своїми силами відновили будинок, зберігши його автентичний первісний вигляд. У будинку проводяться вечорниці та зустрічі де ми обговорюємо як нам жити далі – розповідають автори проекту.

Проте для перетворення будинку у сільський коворкінг потрібно облаштувати зручності та провести воду. Це має бути місце кооперації у селі. Місце, де поєднуються ініціативи активних людей з села та знання і технології які можуть привезти тренери.
Ми хочемо, щоб до нас їхали люди, ми готові пропонувати послуги, готові вчитися і розвиватися. Ми щиро зацікавленні в тому, щоб створити свідому, активну спільноту людей, яка підтримує творення нових ідей на фоні збереженні традицій та українського села.

ТОМУ, ініціатори нещодавно  запустили проект на Спільнокошті для збору грошей на створення еко-садиби на базі “Панського Маєтку” в с. Стара Мощаниця. Власниця садиби – Наталія Никончук, яка є і власницею першої відкритої сімейної молочної ферми!
До кінця збору залишилося 8 днів. На даний момент  зібрано 22 540 грн з 38 890 грн (58%).
Просять долучитись всіх небайдужих щоб показати, що спільно можна робити корисні справи. детальніше за посиланням: https://biggggidea.com/project/ekoagrohata-yak-platforma-kooperativno-spivpratsi-u-seli/?fbclid=IwAR34DpRtXdQREaf3ARemTJQ1pVsOWBipys9Fc-wGcboEDf5Vlf-5NS_FnhI

Завдання проекту:

1. Облаштування сільського коворкінгу на базі екоагрохати «Панський маєток»
2. Побудова партнерства з екохатами поруч та напрацювання туристичних маршрутів.
3. Облаштування берегу на ставу для відпочинку і риболовлі.
4. Ініціювати створення стратегії збереження культурних пам’яток довкола села.
5. Створити сторінку у facebook та поділитися нашим досвідом для просування ідеї.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети