Навіть офіційні джерела можуть поспішати з інформацією

Так буває, що подія вже відбулася, але вона згодом виявляється лише частинкою історії. Висвітлення лише однієї частини, навіть якщо вона звучить із вуст представників офіційних державних органів, не дає повного уявлення про всю суть справи і тому інколи не всі читачі, які регулярно слідкують за розвитком подій на сайті, можуть уявити чим та чи інша багатоходова історія закінчилась.

У ЗС є дві історії, подібні до описаних вище, які зачепили згаданих у них персонажів, як прямо так і опосередковано. Ми цінуємо право людини мати можливість висловити і своє бачення на інформацію, яка прозвучала в ефірі, тому повідомляємо наступне:

Згідно діючого законодавства наведена офіційними джерелами інформація не підлягає перевірці, і в разі її спростування, спростовувати її мають джерела, які її поширили, однак, ми доносимо нашим читачам, що:

У матеріалі про начальника рівненської митниці відділом власної безпеки ДФС області була повідомлена інформація, яка не зовсім відповідає повній картині подій. Ми поспілкувалися із безпосередній героєм публікації і наведені ним дані, підтверджують, що події розгорталися в часі по різному і походження коштів та їх подальша доля підтвердила непричетність Олега Вавровського до них, а відтак і його провина не є доведеною.

У іншому матеріалі, надісланому прес-службою прокуратори, повідомлялося, що “Встановлено, що у грудні минулого року посадові особи місцевих комунального та приватного підприємств внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів про виконані роботи із ремонту та обслуговування міських доріг на загальну суму 490 тис. грн.”

Однак керівники підприємств, які надіслали листа на адресу ЗС повідомили, що “15 липня 2015 року  була винесена Постанова про закриття  кримінального  провадження, згідно якої, кримінальне провадження, внесене до  Єдиного реєстру  досудових розслідувань за №42015180130000021 від 16.04.2014 , закрито в зв’язку  з відсутністю в діях службових  осіб  Красносільське МПП «МВА» та КП «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради Рівненської області  ознак  складу  кримінального  правопорушення  передбаченого ч.1 ст. 366 КК України.”

Таким чином, просимо керівників рівненської митниці, комунального підприємства Здолбунівське та МПП МВА не тримати образ на нас та прийняти наші завірення у намаганні повно і об’єктивно висвітлювати інформацію, попри те, що навіть у офіційних джерел трапляються збої подібні до описаних вище.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети