Навчіться бути проектним менеджером

12-16 вересня 2016 року у Київській області Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» проводить Школу з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування.

Головна мета заходу – сформувати у представників органів місцевого самоврядування навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити управляти впровадженням проекту.

Тижнева програма Школи передбачає вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання. Проведе навчання команда досвідчених тренерів.

Очікується, що в результаті навчання кожен із слухачів підготує концепцію  розвиткового проекту. Тому головним чинником відбору громад-учасників є ідеї проектів, викладені претендентами в заявці на участь.

По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.

Для участі у конкурсі на визначення учасників Школи необхідно надіслати заповнену заявку (завантажити форму) на електронну адресу praktikum@auc.org.ua. Інформація із заявок відібраних учасників буде передана тренерам для підготовки програми Школи.

Кінцевий термін подання заявок: до 10.00 год. 29 серпня 2016 року.

Результати конкурсу буде оголошено після 1 вересня 2016 року.

АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.

Контактна особа в АМУ- координатор заходів Леся Бондаренко,тел. (044) 486-28-78.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети