Навчання для громадських активістів пройде у Здолбунові

27 листопада та 18 грудня у актовій залі Здолбунівської РДА відбудуться безкоштовні тренінги ” Університету громадянської активності” у ЗДОЛБУНОВІ.
Реєстрація відкрита. Поспішайте записатися за посиланням: https://goo.gl/forms/U81ZPVHcQZ6lEiHv2

15094959_1456684467694264_7685235357204848696_n
Тренінги проводить ГО Антикорупційний моніторинг спільно з Здолбунівською РДА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.
Під час тренінгів ви отримаєте знання та навички з наступних тем: інструменти громадського контролю за роботою влади, особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізація громадських ініціатив, оскарження дій чи бездіяльності органів влади, протидія та запобігання корупції на місцевому рівні.
Учасниками тренінгів у Рівному, Острозі та Вараші вже стали 110 громадян.

Давайте не чекати нову країну, а робити її самі!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети