Навчали старост

В останні дні жовтня у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов  семінар «Повноваження та статус старости в ОТГ».
У перший день заходу лідери сільських громад отримували  правові консультації, базові знання у написанні та реалізації розвиткових проектів громади, знайомилися з інструментами залучення населення до прийняття рішень  тощо.  
Як завжди, жваво проходили обговорення  ролі старост у бюджетному процесі  ОТГ  та методів активізації громади для спільного вирішення місцевих проблем.
А наступного дня учасники семінару відвідали  і ознайомилися з роботою Млинівської ОТГ.
Семінар був організований Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети