Науковці завітали до старожилів села

в гостях уселян (2)30 червня 2015 року у села Спасів та Стеблівка завітали студенти культурологи разом з художником-реставратором, мистецтвознавецем, краєзнавецем, сториком Миколою Бендюком та кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри культурології та філософії Національного університету „ Острозька Академія» Янковською Жанною Олександрівною, щоб записати спогади наших жителів про побут, традиційні обряди , звичаї нашої місцевості.
Учасники експедиції побували у Хресто-Воздвиженському храмі с. Спасів,поспілкувалися з старожителями. Переглянули краєзнавчі експозиції у Спасівській публічно-шкільній бібліотеці, та Будинку культури с.Спасів, Стеблівській публічній бібліотеці та клубі села Стеблівка.
Микола Бендюк подарував для Спасівської та Стеблівської бібліотек власні книги краєзнавчої тематики.

Фоторепортаж Галини Кушнірук.в гостях уселян (4)

в гостях уселян (1)

в гостях уселян (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети