Науковці у Рівному радились як вдосконалити місцеве самоуправління

11Як реформувати та удосконалити місцеве самоврядування обговорили науковці спільно з головою обласної ради Михайлом Кирилловим сьогодні під час офіційного відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції в Національному університеті водного господарства та природокористування.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Державне управління і місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення» у НУВГП триватиме 24-25 квітня. Її присвятили 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка та вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні, тому засідання розпочалося хвилиною мовчання.

Від імені органів місцевого самоврядування виступив Михайло Кириллов. Він зауважив, що тема конференції є надзвичайно актуальною, адже розвинуте місцеве самоврядування – це ефективна система управління, яка створює умови для повномасштабного розвитку території. «На жаль, сьогодні ми цього не маємо. Ми маємо потужну машину бюрократії, яка створювалася упродовж останніх 23-ох років.

У Польщі, приміром, при 38 млн. населення діє 2 500 муніципалітетів, а в Україні при 45 млн. населення – 12 000 місцевих рад. Це вагомі факти для роздумів. Переконаний, що саме науковці зможуть донести до політиків та громадськості, що розвиток місцевого самоврядування повинен бути пріоритетним на сучасному етапі розбудови України як демократичної, соціальної та правової держави» – наголосив голова облради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети