Наступний тиждень Здолбунівщина продовжить у “помаранчевій зоні”

2 квітня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради.
Комісія вирішила встановити на території громади з 05 квітня 2021 року додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо протидії поширенню COVID-19, а саме:
🔸 Закладам освіти… За відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворювання на перевести 5-11 класи на навчання з використанням дистанційних наказом директора освітнього закладу
🔸 Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів (в закладі може перебувати не більше одного відвідувача на 5 кв. метрах площі, працівники повинні бути в масках та рукавичках, відвідувачі повинні перебувати в масках, окрім часу споживання їжі, кожні 2 години здійснювати провітрювання, вологе прибирання приміщень та обробка поверхонь).
✅На вході до закладу, в якому встановлені обмеження щодо перебування максимальної кількості осіб залежно від площі, повинні розміщуватись інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.
✅Власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів
🔸Адміністраціям ринків вжити додаткових протиепідемічних заходів:
✅Контролювати кількість людей, які знаходяться одночасно на ринку.
✅Не допускати скупчення людей біля підприємців, що здійснюють торгівлю на ринку.
✅Проводити щоденний температурний скринінг для підприємців, що здійснюють торгівлю на ринку (продавців ).
✅Забезпечити наявність у продавців та на кожному вході до ринку антисептиків для рук.
✅Провести роз’яснювальну роботу серед підприємців, що здійснюють торгівлю на ринку щодо заборони обслуговування покупців, які знаходяться на ринку без маски.
✅Організувати та контролювати протирання поверхонь у павільйонах через кожні 2 години.
🔸Суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування, вжити додаткових протиепідемічних заходів:
✅одночасне перебування відвідувачів торговельних об’єктів площею понад 400 квадратних метрів з розрахунку не більше однієї особи на 20 квадратних метрів площі зали обслуговування;
✅розміщення на вході до торговельних об’єктів інформації щодо можливої максимальної кількості відвідувачів залежно від площі зали обслуговування;
✅розмежування, у разі можливості, окремих «входу» та «виходу» для відвідувачів торговельних об’єктів


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети