Нас запитують

консультаціяНадійшло через соцмережі. Доброго дня!
Прошу Вашої безоплатної  консультації!
В мене є декілька питань/пропозицій як до Вас так і до Громадського патрулю.

1.Прочитавши інфографіку «Штрафи, які ми не сплачуємо», задався питанням: чи може громадський патруль/будь-який пересічний житель притягнути до адміністративної відповідальності окрім спаму за такими пунктами:
• Розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях;
• Куріння в заборонених місцях;
• Вигул собак у заборонених місцях;
• Несанкціонована торгівля;
Знаю, притягують до відповідальності правоохоронні органи (муніципальна варта напевно теж, якщо буде затверджено закон), а от чи буде достатньо заяви громадського патрулю/пересічного жителя/ представників самооборони чи фотопідтвердження, чи відеопідтвердження про притягнення до адмін.відповідальності та паралельного висвітлення в ЗМІ на зразок тієї процедури, яка є зі спамом.

Відповідь: процедура роботи із порушниками така ж сама як і з спамерами: фото, відео фіксація, виклик чергового наряду міліції (ми також практикуємо розмову із записом на відео з метою виявлення свідомих чи не свідомих дій громадянина-порушника, наприклад правил благоустрою), пояснення для протоколу, розміщення фото, відео в ЗМІ. Далі складені міліцією прокотоли, в залежності від правопорушення розглядються або адмінкомісією місцевого органу влади або судом, які і виносять рішення про суму штрафу. Право складати протокол має лише правоохоронний орган.

2. Ознайомившись з правилами утримання собак та котів у місті Здолбунів – неозброєним оком видно, що ці правила потребують корінних правок в тому числі включення пункту про
«прибирання за нею(твариною) екскременти на будь-якій території, включаючи під’їзди, сходові клітки, ліфти, а також дитячі майданчики, доріжки, тротуари»
І взагалі, необхідні правила по утриманню тварин у місті, які включатимуть в себе домашніх тварин.
Також після затвердження нових правил встановлення засобів для прибирання екскрементів у спеціально відведених місцях.
Виникло питання:

яким чином здійснити внесення змін в рішення міської ради «про редагування правил/затвердження нових» та винесення питання на пленарне засідання? Це має бути виключно письмове звернення жителя міста чи який інший варіант?
Також виникло питання, чому на сайті міської ради відсутні фото депутатів та їх електронні адреси, на які можна було б писати електронні звернення( 21 сторіччя все-таки) Тому направив на сайті міської ради в розділі питання/ відповіді питання про ел.пошту.

Наперед дякую!

Відповідь: Порядок внесення пропозицій, проектів рішень, проектів змін до рішення органу місцевого самоврядування регулюється Регламентом відповідної ради. Варіантів є декілька. Перший – подати проект на розгляд депутату, обраному від вашого округу або члену депутатської комісії, яка відповідає за дане питання. Далі вже депутат буде просувати розгляд цього питання на комісії, вносити у порядок денний сесії. Ви можете бути присутніми під час і роботи комісії і сесії. Другий – подаєте свою пропозицію у письмовому вигляді секретарю ради, яка запустить документ у хід по тому ж маршруту-комісія, сесія (в разі якщо комісія напрацює ПРОЕКТ рішення і проголосує за винесення його на сесію). Третій – зв’язатися із однією із фракцій політичний сил, які є у раді і на засідання їх фракції запропонувати ваш варіант змін до рішення, а далі вже ця група депутатів зможе ініціювати його розгляд далі. Будьте готові що у депутатів можуть виникати додаткові запитання, вони можуть потребувати експертної думки з цього питання тому краще одразу заручитися контактами людей, що зможуть дати такі роз’яснення.

Є ще способи привернути увагу до питання: публікації у ЗМІ, заповнення електронної петиції на сайті ЗС (згідно останніх указів президента вже обов’язковою до розгляду всіма органами влади!!!) проте у нашій міській раді мало що робиться для впровадження і підтримки електронного урядування та демократії, тому візиту не уникнути. Електронна скринька Здолбунівської міської ради: miskrada@ukrsd.com.ua щодо фото і електронних адрес депутатів на сайті Здолбунівської міської ради то про це краще запитати у керівництва самої міської ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети