Нас почули і побачили


Нас почули

 І не тільки міліція:) За дивним збігом обставин але наші скромні дописи багато хто почув. Тепер у районній газеті в кожному номері є інформація про діяльність комунальних підприємств міської ради, про засідання ради і виконкому, плани  розвитку, навіть проекти модернізації мереж і підприємств на умовах співфінансування з …державного бюджету. Щоправда так описово, без глибокого аналізу але вже прогрес є.

Районна рада неодноразово вже збирала керівників підрозділів ради і РДА і вкотре наголошувала про необхідність прийняття участі у конкурсах, здобутті позабюджетного фінансування. Щоправда нам так і не зрозуміло хто ці «накачки» проводить і на якому досвіді і знаннях вони базуються. Позитивних прикладів виграних конкурсів районною владою ми поки не бачили. Але те що ця тема активно обговорюється – це краще ніж нічого. Може сільські ради швидше у цьому розберуться, які до речі не цураються і активно консультуються у Аналітичному центрі розвитку міста «ЗЕОН», а там дивись і районна влада підтягнеться. Добре що вдруге поспіль самі конкурс на право отримання фінансування проголошують. За цю ініціативу від нас подяка, ці кошти сільським громадам дуже потрібні.

Почули і в адміністрації," І виховано та чемно" на це відреагували.

Нас почули, сподіваємось і цей наш матеріали так само уважно буде прочитаний.

Вже дуже скоро вихід першого номеру друкованої районної газети Здолбунів сіті!!!! яка стане публічним  продовженням нашого внутрішньоорганізаційного вісника з цією ж назвою.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети