Нарубав лісу на 7 тисяч

Здолбунівська місцева прокуратура через суд забезпечила стягнення з правопорушника шкоди у сумі 7 тис. грн., що завдана Новомощаницькій сільській раді незаконною порубкою лісових культур.

Встановлено, що жителя Здолбунівського району 13.07.2017 притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 65 КУпАП, саме за фактом незаконної порубки лісових культур. Разом з тим, за вчинення протиправних дій особі нараховано збитки, які заподіяно вчиненням адміністративного правопорушення, у сумі 7180,60 грн. Проте, у встановлений законодавством строк правопорушником не здійснено їх добровільного відшкодування.

У зв’язку з чим, Здолбунівською місцевою прокуратурою скеровано до Здолбунівського районного Рівненської області позовну заяву про стягнення шкоди, заподіяної незаконною порубкою лісових культур, у сумі 7180,60 грн.

27.03.2018 Здолбунівським районним судом Рівненської області доводи прокурора визнано обґрунтованими, а позовні вимоги задоволені у повному обсязі.

Одночасно прокуратура попереджає про кримінальну відповідальність за незаконну порубку лісу, що визначено ст. 246 КК України. Санкція даної статті передбачає покарання у виді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

 

Прокурор Здолбунівської

місцевої прокуратури                                                

Рівненської області                                                                         О. СоколовськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети