Народний депутат від Здолбунівщини напрацював законопроект про комунальне майно

Королюк В.АНародний депутат Валентин Королюк виступив автором законопроекту «Про правовий режим майна спільної власності територіальних громад». Законопроект був зареєстрований у секретаріаті парламенту 17 вересня під номером 3260. Його співавторами також виступили троє парламентаріїв.

Упродовж 2006-2010 років Валентин Королюк працював на посаді першого заступника голови Рівненської обласної ради і безпосередньо займався питаннями управління майном спільної власності територіальних громад області. А відтак йому знайомі законодавчі прогалини у цій сфері. За словами народного депутата, зареєстрований законопроект необхідно прийняти для того, щоб підвищити ефективність управління комунальним майном, яке повинне працювати на користь громади.

«У законі «Про місцеве самоврядування в Україні» відсутня детальна регламентація питання управління комунальним майном. Тому при прийнятті рішень районні та обласні ради часто стикаються з проблемою відсутності законодавчої бази. Зареєстрований законопроект – один із засобів виправити дану ситуацію», – зазначає Валентин Королюк.

Наразі законопроект «Про правовий режим майна спільної власності територіальних громад» направлений на розгляд комітетів.

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети