Народні петиції вже на Здолбунівщині

петиції_1Сьогодні Здолбунів CITY запускає новий важливий проект. Проект «Народні петиції» – це можливість будь-якого громадянина Здолбунівщини висловити свою пропозицію, ідею, скаргу до місцевих органів влади. Будь-який мешканець міста просто з власного комп’ютера чи мобільного пристрою може написати ПЕТИЦІЮ щодо нагальних проблем міста, району, а решта мешканців, авторизувавшись із соцмережі ФБ чи власної електронної скриньки зможуть голосувати за ту чи іншу Петицію.

Адреса Народний Петицій – http://zdolbunivcity.net/petition/ 

Це такий собі аналог колективних звернень у електронній формі. Він зручний і простий у користуванні. Всі необхідні кроки які потрібно зробити, щоб скласти Петиції чи її підписати наведені у розділі «Допомога». Після створення Петиція потрапляє на Модерацію. Завдання Модератора оцінити, чи має відношення дана Петиція до Компетенції Здолбунівської міської, районної ради чи адміністрації. Якщо так і складена вона у зрозумілій, етичній формі то Петиція оприлюднюється, якщо ні то потрапляє у відбраковані. Правила користування сервісом надзвичайно прості.петиції_2

Ми звернулися листами до місцевих органів влади, щоби Петиції, які набрали 100 і більше голосів були обов’язково розглянуті у відповідному органі влади у чиїй компетенції буде розгляд Петиції: виконавчий комітет чи депутатські комісії Здолбунівської міської ради, депутатськими комісіями Здолбунівської районної ради, керівництвом Здолбунівської РДА.

Ми просили у своїх зверненнях до влади прийняти відповідні рішення, розпорядження, які би закріпили дану норму для Здолбунівської міської ради, Здолбунівської районної ради та Здолбунівської РДА та повідомити нас, а з нашою допомогою і більшість жителів Здолбунівщини, про прийняті рішення.

Відповіді місцевої влади на це звернення по мірі їх надходження будемо друкувати на ЗС.

Подальша доля Петицій, які набрали 100+ підписів – це передача їх в такому ж електронному вигляді до відповідного органу влади, якого стосується Петиція. Результати розгляду владою Петицій надходять на електронну адресу ЗС і оприлюднюються на порталі ЗС.

Таким чином ми вважаємо це черговим кроком зі сторони Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» та ЗС у популяризації електронного урядування і впровадженні електронної демократії, збільшенні активності громади і залученні мешканців до справ територіальних громад на яких вони (ми всі) проживають.кузнецовськ_здолбунів

Впровадження даного проекту стало можливим завдяки досвіду, яким поділилась Кузнецовська міська рада, участі ЗЕОНу у проекті з електронного урядування та створенні Громадських інформаційних центрів, а також підтримки ідеї Центром гуманістичних технологій АХАЛАР.петиції_3

Заходьте – створюйте свої петиції, запрошуйте здолбунівчан їх підтримати!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети