Народна рада Здолбунівщини оголосила голові РДА ультиматум

sesiya_budget (3)

Депутати Здолбунівської райради

День сюрпризів сьогодні був у районній раді Здолбунівщини. 34 депутати на початку сесії засвідчили її легітимність. Питання – бюджет району. В президії голова райради Василь Тимощук та його заступник Яків Мельник, а також голова Здолбунівської РДА Віталій Шуль, до якого вже тиждень ніхто не може потрапити на прийом, а роботу свою веде виключно у роз’їздах і інших приміщеннях ніж на вул.Грушевського.

Після оголошення порядку денного представник Народної ради Сергій Кондрачук вніс пропозицію питання бюджету не розглядати сьогодні, а перенести на п’ятницю. За цей час, за словами депутата, у Віталія Шуля є достатньо часу написати заяву на звільнення, а отже підтвердити що саме життєдіяльність району та прийняття бюджету для нього є насправді важливим, а не крісло голови адміністрації.

Ця пропозиція набрала 20 голосів, при необхідних 23-х. Всі голови після голосування повернулись до представників фракції Народної партії, які всупереч домовленостям з колегами по Народній раді, проголосували проти перенесення розгляду бюджету на п’ятницю.

sesiya_budget (5)

Під час перерви і погоджувальної ради в кімнаті депутата

sesiya_budget (7)

Виступає Світлана Ніколіна

Ще б мить і почався б розгляд питання, та депутат Олександр Бухало швидко зметикував і попросив перерву. У кімнаті депутата відбулась відверта розмова представників Народної ради, де обранці від народників пояснювали чому так проголосували. Компроміс було знайдено і всі повернулись до сесійної зали.

Повернулись до порядку денного, проголосували вже злагоджено про перенесення питання бюджету 2014 на п’ятницю і знову нагадали В.Шулю про час для написання заяви і про те, що вчора у прийомний день до нього так ніхто і не потрапив тож депутати збираються по закінченні сесії йти до голови РДА на прийом.

sesiya_budget (12)

Віталій Шуль, Василь Тимощук, Яків Мельник – керівники районних органів влади

sesiya_budget (6)

Начальник Здолбунівської міліції – Олександр Панасюк

sesiya_budget (10)

Віталій Шуль у супроводі міліції покидає і залу і роботу і людей

Після цього почались дзвінки на телефони,смс і із зали засідань голова РДА вийшов у супроводі начальника Здолбунівської міліції, який і провів Віталія Шуля до машини його однопартійця, яку ще й охороняли міліціянти у службовому авто, решта міліціонерів залишилась в холі ради вивчати структуру органів влади на стендах. sesiya_budget (9)

sesiya_budget (1)

Міліція зацікавилась структурою органів влади

Під час обговорень відбулось декілька перепалок. Зокрема Миколи Євчука і Сергія Кондрачука, які захищали позиції відповідно В.Шуля і В.Тимощука, адже саме останньому пригадали регіонали домовленості за яких Василь Олексійович і став головою райради. Тож і Сергій Мельник і Микола Євчук запропонували обнулити владу в районі і заявою про складення повноважень Василем Тимощуком.

sesiya_budget (4)

Владислав Щавінський, претендент на посаду заступника голови РДА, якщо Віталій Шуль залишиться при посаді

Попав під обстріл і Владислав Щавінський, депутат від Сильної України, якому за нашими даними запропонована посада першого заступника голови РДА. До нього мали претензії і Ф.Єфімчук і Ю.Лиморенко. і взагалі Владиславу Рішардовичу не позаздриш. Погодившись у цей час підтримати в т.ч і сьогоднішніми голосуваннями діючу владу, при умові відставки В.Шуля він ризикує не залишитись навіть на своїй посаді в РДА.

Сесія продовжить роботу у п’ятницю. Питання, які залишились до Народної ради:

Якщо до п’ятниці В.Шуль не пише заяву на відставку чи голосуватиме вона за бюджет чи ні? Чи буде розглядатись персональне питання по Я.Мельнику і його однопартійцях у зв’язку із сьогоднішнім голосуванням?

Питання є і до В.Шуля, яке витало у повітрі: Віталій Степанович! Ви без трьох заступників, в супроводі міліції покидаєте роботу, не приймаєте тиждень людей, вам оголошували недовіру депутати райради. На що ви сподіваєтесь? Що все уляжеться і завтра ставлення до вас зміниться. А може підняти руку і сказати “А ну його…” і в районі точно ситуація зміниться. Хочуть революціонери покерувати, дайте їм таку можливість.

Відео згодомВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети